Tervise ABC on kodulehekülg, kuhu oleme koondanud tõenduspõhised soovitused ja parima teadmise levinumate külmetushaiguste leevendamiseks. Hiljem on lisandunud ka teisi aktuaalseid teemasid nagu veenilaiendid, pankreatiit ja peavalu.

Kodulehe loomise põhjuseks oli see, et sageli on kontrollitud ja kaasajastatud infot Internetist eesti keeles keeruline leida. Kodulehele lisandub uut sisu pidevalt ning olemasolevaid sisutekst vaadatakse regulaarselt üle.

Kõik sellel veebilehel esitatud informatsioon on esitatud informeerival ja harival eesmärgil. See ei ole ette nähtud ja ei asenda professionaalset arsti nõuannet, diagnoosi või ravi. Ainult arst või muu tervishoiutöötaja võib pakkuda meditsiinilist nõuannet.

Kodulehe haldajaks on:

Wader Media OÜ
Tatari 64
10134 Tallinn
Eesti

Kui teil on tähelepanekuid või mõtteid kodulehe sisu osas, siis palun võtke ühendust info@terviseabc.ee

Reklaam kodulehel

Reklaamimine terviseabc.ee kodulehel toimub vastavalt reklaami- ja ravimiseaduses ettenähtud korrale. Reklaam on sisust selgelt eristatud ja asjakohane.

Reklaami hinnapakkumise ja tehniliste andmete saamiseks palun võtke ühendust. Pakume ka vajadusel abi veebibännerite reklaamide kujundamisel – hind kokkuleppel.

Külastuste statistika: Metrix
Lisainfo: helen@wader.ee